Bezpieczeństwo pracy

SPIE Building Solutions

Bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów oraz Partnerów biznesowych jest dla nas najwyższym priorytetem.

W koncernie SPIE przyświeca nam bardzo precyzyjnie określony cel: zerowa wypadkowość! Troska o bezpieczeństwo pracy to drogowskaz dla wszystkich naszych działań – niezależnie od szczebla w firmowej strukturze.

Traktowana priorytetowo kultura bezpieczeństwa wyraża się w SPIE Building Solutions na kilku poniższych płaszczyznach:

38651906580_a27e2aedbf_o

Zintegrowany System Zarządzania

Dzięki opracowaniu i stosowaniu w praktyce systemowych rozwiązań na bieżąco monitorujemy poziom bezpieczeństwa w naszej organizacji  i reagujemy  błyskawicznie  na potencjalne zagrożenia. Pracownicy na każdym szczeblu otrzymują wsparcie wysoko wykwalifikowanych specjalistów BHP. To oni czuwają nad realizacją naszego najważniejszego celu: całkowitą eliminacją wypadków przy pracy.

Zasady bezpieczeństwa SPIE

Zasady ratujące życie BHP strona

Bezpieczeństwo pracy, ochrona zdrowia i środowiska to nie jedynie zgodność z przepisami prawa; to przede wszystkim świadomość, by nie narażać siebie i innych. Najwyższym priorytetem dla SPIE jest przestrzeganie metod, które są bezpiecznei równocześnie chronią środowisko. Niebezpieczeństwo jest czasami niewidoczne, jednak zawsze realne. Od nas wszystkich zależy, czy stworzymy bezwypadkowe środowisko pracy. Zasady bezpieczeństwa SPIE podlegają obowiązkowemu stosowaniu przez wszystkich pracowników, praktykantów oraz podmioty współpracujące ze SPIE.

Prosimy o zapoznanie się z Zasadami.

Odpowiedzialność indywidualna

Ponosi ją każdy pracownik, praktykant, podwykonawca. W SPIE Building Solutions narzucamy sobie rygor absolutnie bezpiecznego wykonywania zadań. Naszą kadrę charakteryzuje wysoki poziom świadomości i poszanowania przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz ochrony środowiska. Każdy z nas doskonale wie, jak minimalizować ryzyko podczas pracy.

Odpowiedzialni
Partnerzy

partnerzy

Realizacja naszej ambitnej wizji odpowiedzialności SPIE Building Solutions za pracowników i otoczenie jest skuteczna, gdyż podchodzimy do niej kompleksowo. Oznacza to stawianie wysokich wymagań sobie, ale także naszym biznesowym Partnerom. Dlatego dobieramy ich w pełni świadomie, kierując się oceną stosowanych przez nich standardów w zakresie świadomości  i rzetelności w odniesieniu do bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Prosimy o zapoznanie się z Zasadami.
ONE SPIE Safety Day

Każdego roku we wszystkich oddziałach SPIE na świecie obchodzimy Koncernowy Dzień Bezpieczeństwa Pracy. W tym dniu odbywają się tematyczne warsztaty, szkolenia i pokazy budujące świadomość w obszarze BHP. Tym wydarzeniem skutecznie wzmacniamy kulturę bezpieczeństwa w naszej organizacji.

logo_stop_DE

Jesteśmy proaktywni w relacjach z Klientami. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jakie rozwiązania stosować, aby poziom bezpieczeństwa w obsługiwanych obiektach był jak najwyższy. Chętnie proponujemy modyfikacje, które wdrażamy po szczegółowych uzgodnieniach i akceptacji Klienta.