Obsługa techniczna budynków

Zakres obsługi technicznej

 

 

Postęp technologiczny spowodował, że zarządzanie nieruchomościami stało się wyjątkowo wymagającą dziedziną, przeważnie przekraczającą możliwości samodzielnego działania właścicieli budynków. Można powiedzieć, że przekazanie opieki nad obiektem firmie wyspecjalizowanej w Facility Managemencie to dziś konieczność. W SPIE Building Solutions mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam obsługiwać nawet najnowocześniejsze budynki.

 

 

Realizując zadania dla naszych Klientów zawsze dążymy do osiągnięcia dwóch celów:

  • zarządzania budynkiem w taki sposób, aby każdy jego użytkownik czuł się w nim maksymalnie komfortowo i był w pełni bezpieczny
  • doprowadzenia do jak najwyższej optymalizacji kosztowej i eksploatacyjnej obiektu, aby podnieść jego wartość rynkową

Klienci otrzymują od nas gwarancję kompleksowej opieki nad nieruchomością i pełnej obsługi wszystkich systemów budynkowych. W praktyce oznacza to m.in. dbałość o zachowanie ciągłości dostaw mediów, monitorowanie systemów i procedur związanych z ewakuacją czy modernizacja zastosowanych w budynku rozwiązań technologicznych. 

 
Wsparcie techniczne i administracyjne

 

Facility Management definiujemy bardzo szeroko. Dlatego równolegle z ofertą na multitechniczną obsługę nieruchomości dajemy pełne wsparcie administracyjne i infrastrukturalne. Doskonale rozumiemy, jak jest to ważne z punktu widzenia użytkowania budynków.

W SPIE Building Solutions nieustannie rozwijamy własne kompetencje techniczne, a obsługę administracyjną i infrastrukturalną przekazujemy w ręce zaufanych partnerów biznesowych. Podejmując z nami współpracę, Klienci mają pewność, że zaopiekujemy się funkcjonowaniem każdego, nawet najdrobniejszego elementu ich nieruchomości.

Rozliczenia finansowo-księgowe

Wsparcie Klientów w przekazywaniu i odbiorze powierzchni

Dostawę mediów do nieruchomości

Nadzór nad dokumentacją dotyczącą najmu