SPIE Polska zaprasza na seminarium "Optymalizacja zużycia energii w zakładach przemysłowych", które odbędzie się 15 kwietnia w Warszawie. To już IX edycja tego wydarzenia.


Głównymi tematami seminarium będą kwestie dotyczące oszczędności zużycia energii, systemów nadzoru, nowoczesnych rozwiązań technicznych, a także eliminowania strat celem zwiększenia opłacalności przedsięwzięcia. Uczestnicy seminarium to specjaliści z dziedziny inżynierii, energetyki, a także kadra zarządzająca odpowiadająca w przedsiębiorstwach za zakupy urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, sprzyjających zmniejszaniu zużycia energii.

Usługi Facility Management stają się coraz bardziej popularne w sektorze przemysłu. Mirosław Gadomski, Dyrektor Operacyjno-Techniczny, przedstawi sposoby na eliminowanie strat (poprzez np. optymalizację zużycia mediów) i tym samym oszczędzanie na inwestycje w obsługiwanym obiekcie.

Seminarium odbędzie się w środę, 15 kwietnia, w godzinach 8:40-16:30 w warszawskim Hotelu Golden Tulip przy ul. Towarowej 2. To bardzo dobra okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów: handlowy@spie.com.plSPIE Polska kolejny raz w gronie Gazel Biznesu

To już piąte z rzędu (i pierwsze z logo SPIE) wyróżnienie Spółki w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Autorem rankingu jest Coface Poland, wywiadownia gospodarcza odpowiedzialna za analizę danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Pełna lista jest co roku dołączana do grudniowego Pulsu Biznesu.
Na tegorocznej liście SPIE Polska zajęło 2692 miejsce. Przypomnijmy, że o pozycji decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2013 vs. 2011). W 2013 roku spółka osiągnęła przychód 68.6 mln, zatrudniając 331 pracowników.

Tytuł Gazeli Biznesu to dowód doskonałej kondycji finansowej Spółki osiągniętej dzięki nieustannie profesjonalnie świadczonym usługom, a tym samym utrzymanym wieloletnim zaufaniu klientów i kontrahentów.

Aktualnie SPIE Polska zatrudnia ponad 380 osób generując obrót na poziomie ok. 75 mln PLN rocznie.