4 marca b.r. w Warszawie odbyło się spotkanie branży przemysłowej pt. „Przemysłowa rewolucja” dotyczące sposobów obniżania kosztów eksploatacyjnych w zakładach produkcyjnych.


SPIE Polska reprezentował Mirosław Gadomski, Dyrektor Operacyjno-Techniczny, który przedstawił skuteczne metody optymalizacji zużycia mediów w obiektach przemysłowych. Proponowane narzędzia poparte zostały licznymi case studies z prowadzonych przez SPIE Polska projektów.
W programie konferencji wystąpiły także prezentacje takich firm jak Philips Lighting, ROCKWOOL Technical Insulation, Schneider Electric. Patronat merytoryczny objęła Krajowa Agencja Poszanowania Energii.

Usługi Facility Management stają się coraz bardziej popularne w sektorze przemysłu. Spotkania branżowe umożliwiają wymianę wiedzy o nowych technologiach i regulacjach prawnych oraz doświadczeń z zastosowanych narzędzi.

Reprezentanci SPIE Polska będą obecni na podobnych wydarzeniach, jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w nich, zapraszamy do kontaktu: handlowy@spie.com.plSPIE Polska kolejny raz w gronie Gazel Biznesu

To już piąte z rzędu (i pierwsze z logo SPIE) wyróżnienie Spółki w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Autorem rankingu jest Coface Poland, wywiadownia gospodarcza odpowiedzialna za analizę danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Pełna lista jest co roku dołączana do grudniowego Pulsu Biznesu.
Na tegorocznej liście SPIE Polska zajęło 2692 miejsce. Przypomnijmy, że o pozycji decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2013 vs. 2011). W 2013 roku spółka osiągnęła przychód 68.6 mln, zatrudniając 331 pracowników.

Tytuł Gazeli Biznesu to dowód doskonałej kondycji finansowej Spółki osiągniętej dzięki nieustannie profesjonalnie świadczonym usługom, a tym samym utrzymanym wieloletnim zaufaniu klientów i kontrahentów.

Aktualnie SPIE Polska zatrudnia ponad 380 osób generując obrót na poziomie ok. 75 mln PLN rocznie.